Rada Osiedla

Składy Rad Osiedli kadencji 2018 – 2022:

 

Administracja Nr 1 – Godula , Orzegów

1. Kiepura Patryk - Przewodniczący

2. Maleska Renata - Z-ca Przewodniczącego

3. Wylotek Przemysław - Sekretarz

4. Bartnicka Magdalena - członek

5. Siemienkiewicz Helena - członek

6. Sosna Piotr - członek

 

 Administracja Nr 2 – Nowy Bytom, Oś. Westerplatte

1. Bibrzycki Robert - Przewodniczący

2. Szydełko Agnieszka - Z-ca Przewodniczącego

3. Pakura Janina - Sekretarz

4. Berda Janusz - członek

5. Juraszek Ewa - członek

6. Milik Józef - członek

 

Administracja Nr 3 Ruda Śląska 1

1. Rózga Norbert - Przewodniczący

2. Szczepanik Sylwia - Z-ca Przewodniczącego

3. Majcherczyk Małgorzata - Sekretarz

4. Bartyzel Helena - członek

5. Gajda Anna - członek

6. Gołły Andrzej - członek

7. Majewska Stanisława - członek

 

Administracja Nr 4 – Halemba, Kochłowice

1. Młynarska Janina - Przewodnicząca

2. Ramiączek Wiesław - Z-ca Przewodniczącego

3. Miś Piotr - Sekretarz

4. Babik Paweł - członek

5. Moj Helena - członek

 

Administracja Nr 5 - Wirek, Bielszowice

1. Kubiczek Adam - Przewodniczący

2. Wawoczny Wiktor - Z-ca Przewodniczącego

3. Drzymała Ilona - Sekretarz

4. Barwiak Sławomir - członek

5. Wykpisz Janusz - członek

 

Administracja Nr 6 – Bykowina

1. Wieczorek Teresa - Przewodnicząca

2. Malisz Andrzej - Z-ca Przewodniczącego

3. Gołkowska Leokadia - Sekretarz

4. Chmielewska Ewa - członek

5. Heluszka Marcin - członek

6. Kulpan Wioletta - członek

7. Opielka Grzegorz - członek

 

Administracja Nr 7 – Orzegów, Godula

1. Theiner Agata - Przewodnicząca

2. Krzemińska Beata - Z-ca Przewodniczącego

3. Starzyk Krzysztof - Sekretarz

4. Łopuszańska Bożena - członek

5. Rams Michał - członek

 

HARMONOGRAM POSIEDZEŃ I DYŻURÓW RAD OSIEDLI KADENCJI 2018 – 2022

 

Lp

Rada Osiedla

Siedziba

Terminy i godz. posiedzeń

Terminy i godz. dyżur.

1

Administracja Nr 1

Przew - Kiepura Patryk

Z- ca - Maleska Renata

Sekr - Wylotek Przemysław

 

R.Śl. 3

Godula

ul. Joanny 12

pierwszy poniedziałek

miesiąca

godz. 16,30

każdy poniedziałek

miesiąca

godz. 16,30 -17,30

2

Administracji Nr 2

Przew. - Bibrzycki Robert Z-ca - Szydełko Agnieszka Sekr. - Pakura Janina

 

R.Śl. 9

N.Bytom

ul. Pokoju 18

drugi poniedziałek miesiąca

godz. 16,00

każdy poniedziałek godz. 16,00 - 17,00

3

Administracji Nr 3

Przew. - N. Rózga
Z-ca - S. Szczepanik

Sekr. - M. Majcherczyk

 

R.Śl. 1

ul. Wolności 20

I piętro

pierwszy wtorek miesiąca godz.16,00

każdy wtorek miesiąca od godz. 16,00 do 17,00

4

Administracji Nr 4

Przew. - J. Młynaska

Z-ca - W.Ramiączek

Sekr. - P. Miś

R.Śl. 6

Halemba

Energetyków 25

Kochłowice
Oświęcimska 87

data ustalana każdorazowo na posiedzeniu

każdy poniedziałek miesiącach godz. 16,00 do 17,00

-------------------------
w Kochłowicach każdy poniedziałek

naprzemiennie raz

-rano 7,00 do 8,00

- raz po południu

od 16,00 do 17,00

5

Administracji Nr 5

Przew. - Kubiczek Adam Z-ca - Wawoczny Wiktor Sekr. - Drzymała Ilona

R.Śl. 10

Wirek

ul. Różyckiego 30

ostatni poniedziałek miesiąca

godz. 16,00

każdy poniedziałek miesiąca

godz. 16,00 – 17,00

6

Administracji Nr 6

Przew. - Wieczorek Teresa Z-ca - Malisz Andrzej Sekr. -Gołkowska Leokadia

R.Śl. 5

Bykowina

ul. Gwarecka 4

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 16,00

każdy poniedziałek miesiąca

godz. 16,00

 

7

Administracji Nr 7

Przew. - Theiner Agata

Z-ca - Krzemińska Beata Sekr. - Starzyk Krzysztof

R.Śl. 4

Orzegów

ul. Zielińskiego 8

trzeci poniedziałek miesiąca

godz.16,00 - 18,00

każdy poniedziałek miesiąca

godz. 16,00 – 17,00

 

 

 

 

Dodatkowe informacje